Június 19-én az általános iskolai évzáró ünnepség keretein belül búcsúztunk el nyolcadikos diákjainktól. Ebből az alkalomból a hetedikesek a ballagók családi példaképeinek üzeneteit adták át a nyolcadikosoknak, majd egy közös dallal búcsúztak tőlük. A nyolcadikosok szintén röviden üzentek az iskolának, és elénekelték a Grund dalát.

A tanévzáró ünnepélyen azok a diákok, akik a tanév során kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, jutalomkönyvet vehettek át. 1. osztályosaink közül többen szavaltak, a hatodikosok pedig egy kedves dallal búcsúztatták az idei tanévet.

Iskolánk nevelőtestületének szavazatai alapján idén is Talentum-díjat kaptak az arra legméltóbb diákok. Az alsó tagozaton Domján Zselyke, a felső tagozaton Fatuska Dorka vehette át az elismerést.

Minden általános iskolás diákunknak gratulálunk, és szép, tartalmas nyarat kívánunk nekik!