Általános iskolánk idei tanévének utolsó, játékos rendezvénye a DÖK-nap volt. Az alkalom idén is a Mosolygós Gyermekekért Alapítvány munkatársainak segítségével valósult meg: keresztrejtvény, toronyépítés, célbadobás, térképes és táncos feladat, barkochba és szógyűjtés kihívások várták nyolc állomáson mind a nyolc évfolyamot.
Köszönjük az alapítványnak ezt a mozgalmas délelőttöt!

Szakgimnáziumunkban is aktívan telt a diákönkormányzat által szervezett nap. A reggel egy közgyűléssel kezdődött, amely során diákok és tanárok közösen vitatták meg az aktuális, az iskola közösségét érintő témákat. Ezután a gyerekek vegyes csapatokban teljesítettek egy kvízjátékot és egy rajzolós feladatot. A nap egy kültéri, közösségi élményfestéssel zárult, melyhez a festéket a Varju család adományozta.
Ezúton is köszönjük, nagyszerű élmény volt!